Lietuva

Laisvės pr. 105, LT-06119 Vilnius

info@properus.lt

„Darbo valandos“ : 09:00 – 17:00

+37067800709

PAGRINDINIS / PASLAUGOS

MŪSŲ PASLAUGOS

Gaukite pasiūlymą

Perkraustymo Paslaugos Lietuva

Greitas ir saugus krovinių gabenimas Vilniaus mieste ir visoje Lietuvoje. Automobiliai yra erdvūs, su keltuvais ir krautuvais paletėms. Užtikrinsime saugų palečių, baldų, buitinės technikos gabenimą. Vienu kartu pristatysime iki pusantros tonos jūsų statybinių medžiagų ar kitų išvardintų krovinių. Draugiškas ir atsakingas vairuotojas visada uztikrins vežamų daiktų saugumą, jų pritvirtinimą, ar išstatymą ir transportuos kaip savo. Nedvejodami susisiekite su mumis ir mes pristatysime jūsų gamybos ar tiekimo medžiagas. Visada surasime bendrą kompromisą.

Padėsime išgabenti ar pervežti seną biuro įrangą. Krovinių gabenimas B kategorijos mikroautobusais leidžia vežti iki 1500kg svorio. Tarpininkavimo paslaugos (logistikos įmonės, apsaugos įmonės, valymo įmonės ir kt.).

Prekių surinkimas ir pristatymas iš prekybos centrų: Senukai, Moki Vezi, Ermitazas, Jysk, Ikea Transporto, logistikos ir platinimo paslaugos.

Krovinių taksi, skubus krovininis mikroautobusas; - Geriausio krovinių judėjimo maršruto kūrimas; Vietinis krovinių gabenimas Lietuvoje;

VCD - vežėjo civilinės atsakomybės draudimas. Visų administracinių dokumentų parengimas ir pateikimas klientui. Apskaita ir stebėjimas.

Turite klausimų ?
Skambinkite mums : +370 69458777 Daugiau informacijos

Išmanioji Technologija
Naudojame unikalią technologiją ir skaidrius procesus, tam, kad jūsų kroviniai judėtų greitai, patikimai ir efektyviai nuo pradžios iki pabaigos.
Išmanieji vairuotojai
Naudojame pažangią mobilią įrangą. Tai leidžia mūsų vairuotojams greitai ir patogiai įsisavinti informaciją bei užtikrinti darbo sklandumą, o mūsų klientams – pasinaudoti aukštos kvalifikacijos profesionalų paslaugomis.
Išmanusis Tinklas
Šiuo metu mes teikiame krovinių gabenimo paslaugas Lietuvoje ir ES. Mes paimsime jūsų krovinį ten, kur jums to reikia. Mes tai darysime vokišku principu: Greitai, Efektyviai, Patikimai.
Išmanioji Paslauga
Su geriausiomis technologijomis ir paslaugų strategijomis siūlome protingą būdą, kaip greitai ir saugiai išsiųsti krovinį.