Lietuva

Laisvės pr. 105, LT-06119 Vilnius

info@properus.lt

„Darbo valandos“ : 09:00 – 17:00

+37067800709

PAGRINDINIS / APIE

MŪSŲ INFORMACIJA

Gaukite pasiūlymą

Apie transporto paslaugas Lietuvoje

Greitai ir saugiai pergabensime jūsų krovinius visoje Lietuvoje. Naudojame keltuvus ir krautuvus paletėms. Užtikrinsime saugų palečių, baldų, buitinės technikos gabenimą. Vienu mikroautobusu galime pristatyti iki pusantros tonos jūsų statybinių medžiagų ar kitų išvardintų krovinių. Mūsų vairuotojai visada uztikrins vežamų daiktų saugumą, jų pritvirtinimą, ar išstatymą. Nedvejodami susisiekite su mumis ir mes pristatysime jūsų gamybos ar tiekimo medžiagas.

Nuo įmonės įsteigimo sparčiai plečiame savo veiklą ir pritraukiame užsienio investicijų. Šiuo metu siūlome krovinių pristatymo paslaugą Lietuvoje ir artimiausiu metu planuojame išplėsti savo tinklą į likusias ES šalis.
Išmanioji Technologija
Naudojame unikalią technologiją taip užtikrinant greitą ir efektyvų jūsų krovinių judėjimą.
Išmanieji Vairuotojai
Naudojame mobilią įrangą, kuri. leidžia mūsų vairuotojams greitai ir patogiai įsisavinti informaciją bei užtikrinti darbo sklandumą, taip suteikiant mūsų klientams greitą ir kokybišką paslaugą.
Išmanusis Tinklas
Šiuo metu mes teikiame krovinių gabenimo paslaugas Lietuvoje ir į kitas baltijos šalis. Mes paimsime jūsų krovinį ten, kur jums to reikia. Mes tai darysime vokišku principu: Greitai, Efektyviai, Patikimai.